Zīmols: CEP
Produkta kods: CEP NIGHTTECH Calf sleeves
Pieejamība: Noliktavā
34.95€

CEP NIGHTTECH KOMPRESIJAS IKRU ZEĶES – ESI  REDZAMS!

 

Mums ir labas ziņas skrējējiem – zeķes, kuras neļaus kļūt neredzamam. Jaunās Nighttech Ikru zeķes, kas izveidotas ar jauno Berlīnes dizaineru palīdzību, noteikti piesaista uzmanību. Unikāli izvietotie atstarotāju punkti atspoguļo gaismu - padarot jūs labi pamanāmus pēc tumsas iestāšanās. Pierādītā kompresija uzlabo veiktspēju, kas ļauj izbaudīt skriešanu bez tulznām - ar uzlabotu stabilitāti un maksimālu jaudu. Valkājot Nighttech zeķes, tumsa jūs neapturēs! Turpiniet skriet!

CEP NIGHTTECH KOMPRESIJAS IKRU ZEĶU IEGUVUMI

Pirms treniņa

Izmantojot ikru zeķes pirms treniņa, aktivizēsies jūsu kāju muskuļi, un tas ir labākais veids, lai samazinātu traumu risku.

Treniņa laikā

Kompresijas ikru zeķes ir izstrādātas, lai stabilizētu kāju muskuļus, uzlabotu skabekļa apmaiņu mukuļos un samazinātu kāju muskuļu sasprindzinājumu

Pēc treniņa

Kompresijas ikru zeķes ir produkts, kas nodrošina ātrāku muskuļu atjaunošanos pēc sacensībām vai treniņiem. Lietojot CEP Nighttech kompresijas zeķes, asinsrites ātrums palielināsies par aptuveni 30% - paātrinās vielmaiņa un ātrāk tiks izvadīti vielmaiņas blakusprodukti.


Uzrakstīt atsauksmi

Piezīmes: HTML netiek atbalstīts!