Zīmols: CEP
Produkta kods: CEP NIGHTTECH kompresijas zeķes (siev)
Pieejamība: Noliktavā
54.95€

Daudzums

Šī produkta minimālais daudzums 100

Mums ir labas ziņas skrējējiem: Jaunās Nighttech kompresijas zeķes noteikti piesaista uzmanību. Kamēr unikāli sakārtotie krāsu atstarotāju punkti atspoguļo gaismu - padarot jūs labi pamanāmus pēc tumsas iestāšanās, pierādītā kompresija uzlabo muskuļu darbību. Tāss ļauj izbaudīt skriešanu bez tūlznām, uzlabo stabilitāti , kā arī garantē ātrāku atjaunošanos pēc skrējiena. Tumsa jūs neapturēs, valkājot Nighttech Zeķes. Turpiniet skriet!

Materiāls:

  85% poliamīds, 15% spandekss

Ražots Vācijā

CEP NIGHTTECH KOMPRESIJAS ZEĶU IEGUVUMI

Pirms treniņa

Izmantojot CEP Nighttech kompresijas zeķes  pirms treniņa, aktivizēsies jūsu kāju muskuļi, un tas ir labākais veids, lai samazinātu traumu risku.

Treniņa laikā

CEP Nighttech kompresijas zeķes  ir izstrādātas, lai stabilizētu kāju muskuļus, samazinātu kāju muskuļu sasprindzinājumu (jūsu kājas jūtas daudz vieglākas), un tas ir lielisks palīgs, lai daudz ātrāk atgūtu lietošanu (pienskābe ātrāk noņem muskuļus un tas palielina muskuļu veiktspēju).

Pēc apmācības

CEP Nighttech kompresijas zeķes  ir produkts, kas nodrošina ātrāku muskuļu atjaunošanos pēc sacensībām vai treniņiem. Lietojot CEP Run kompresijas zeķes, asinsrites ātrums palielināsies par aptuveni 30% - paātrinās vielmaiņa un ātrāk tiks izvadīti vielmaiņas blakusprodukti.

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīmes: HTML netiek atbalstīts!