Zīmols: CEP
Produkta kods: CEP Ultralight Short
Pieejamība: Noliktavā
22.95€

 

CEP ULTRALIGHT SHORT KOMPRESIJAS  ZEĶES – VIEGLĀKĀS UN PLĀNĀKĀS SKRIEŠANAS ZEĶES!

Augstas veiktspējas un īpaši vieglas - CEP Run Ultralight izeķes vienmēr nodrošina jūsu kāju muskuļiem maksimālu sniegumu. CEP Ultralight  zeķēm ir īpaši viegls un īpaši elpojošs dizains, kas nodrošina izcilu nēsāšanas komfortu un optimālu siltuma līdzsvaru jūsu kājām īpaši piemērotas valkāšanai karstos laika apstākļos.  Materiālā ir integrētas oglekļa šķiedras, kas piešķir īpaši vieglu, bet īpaši izturīgu dizainu. CEP Ultralight ikru zeķes ir izgatavotas, izmantojot HeiQ Smart Temperature tehnoloģiju, kas garantē vislabāko siltuma un mitruma vadību.

IEMESLI, KĀPĒC IZVĒLĒTIES CEP ULTRALIGHT SHORT SOCKS

Precīza MEDI kompresija

Produkta tehnoloģiskais dizains nodrošina absolūti pareizu un strādājošu kompresijas efektu Zeķes izmērs ir balstīts uz jūsu apavu izmēru.

Stabilitāte

Zeķēm ir īpaša  stabilitātes josla pēdu vidū, kas atbalsta arku, aktivizē potītes muskuļus un veicina progresīvu un dinamisku kustību.

Traumu novēršana

Zeķes ir lielisks palīgs, lai novērstu divas biežākās skrējēju problēmas - plantāra fascītu (izraisa papēža sāpes) un Ahileja iekaisumu. Ja jums jau ir problēmas - zeķes paātrina dziedināšanu un samazina pietūkumu.

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīmes: HTML netiek atbalstīts!