Zīmols: CEP
Produkta kods: CEP Run Socks W
Pieejamība: Noliktavā
54.95€

 

CEP RUN KOMPRESIJAS SOCKS 3.0 SIEVIETĒM – VISU LAIKU LABĀKĀS SKRIEŠANAS ZEĶES!

CEP Run kompresijas zeķes 3.0 ir produkts, kas sagādā lielu prieku ikvienam sportistam vai aktīvam cilvēkam. Produkts ir izstrādāts, izmantojot patiesi precīzu MEDI kompresiju, kas padara šīs zeķes ideālas lietošanai sportā un dod jums iespēju ātrāk atgūties pēc un pirms treniņa vai sacensībām. MEDI kompresija uzlabo asinsriti, un tai ir stimulējoša un atbalstoša iedarbība, kas kustības padara vēl precīzākas un dinamiskākas. CEP kompresijas zeķes ir lielisks palīgs, lai samazinātu ievainojumu risku - lielāka stabilitāte un drošāka lietošana. Īpaši tehnoloģiskā MEDI kompresija padara barības vielu apmaiņu kājās vēl ātrāku - ātrāku atjaunošanos un augstāku veiktspēju. CEP Run Compression Socks 3.0 ir anatomiski ideāli piemērots un ar lielisku mitruma un siltuma vadību. Šis produkts ir cieši un perfekti piemērots, lai jūs varētu aizmirst tūlznas un padarīt savu skriešanas pieredzi vēl pozitīvāku.

CEP RUN KOMPRESIONĀLO ZEĶU IEGUVUMI 3.0

Pirms treniņa

Izmantojot CEP Run Compression Socks 3.0 pirms treniņa, aktivizēsies jūsu kāju muskuļi, un tas ir labākais veids, lai samazinātu traumu risku.

Treniņa laikā

CEP Run kompresijas zeķes 3.0 ir izstrādātas, lai stabilizētu kāju muskuļus, samazinātu kāju muskuļu sasprindzinājumu (jūsu kājas jūtas daudz vieglākas), un tas ir lielisks palīgs, lai daudz ātrāk atgūtu lietošanu (pienskābe ātrāk noņem muskuļus un tas palielina muskuļu veiktspēju).

Pēc treniņa

CEP Run Compression Socks 3.0 ir produkts, kas nodrošina ātrāku muskuļu atjaunošanos pēc sacensībām vai treniņiem. Lietojot CEP Run kompresijas zeķes, asinsrites ātrums palielināsies par aptuveni 30% - paātrinās vielmaiņa un ātrāk tiks izvadīti vielmaiņas blakusprodukti.

 

Ka pareizi uzvilkt zeķes?

 https://www.youtube.com/watch?v=LXMYEYJs-kY

 

CEP KOMPRESIJAS PRODUKTU PRIEKŠROCĪBAS 

Uzlabota skābekļa un barības vielu piegāde muskuļiem, lai iegūtu lielāku spēku un lielāku izturību.

stability technology.jpg

Optimizēta stabilitāte

Ādas receptoru aktivizēšana uzlabo muskuļu sasprindzinājumu un paaugstinātu pozīcijas izjūtu, lai veicinātu locītavu pašstabilizāciju.

regeneration.jpg

Atjaunošanās

Paātrināta vielmaiņas atkritumu produktu noņemšana, vienlaikus papildinot enerģijas rezerves, lai pēc sporta varētu ātrāk atgūties..

anatoomiline disain.jpg

Anatomiskais dizains

Lieliski izstrādāts anatomisks risinājums aizsargā jūsu pēdu kā otra āda, lai novērstu tūlznas un spiediena punktus


 

 

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīmes: HTML netiek atbalstīts!