Zīmols: CEP
Produkta kods: CEP 3.0 Run socks
Pieejamība: Noliktavā
39.95€ 54.95€

CEP RUN 3.0 KOMPRESIJAS ZEĶES – VISU LAIKU LABĀKĀS SKRIEŠANAS ZEĶES!
CEP Run 3.0 kompresijas zeķes ir jaunākais CEP ražotāja produkts, kas sagādā lielu sportot prieku ikvienam aktīvam cilvēkam. Tas ir izstrādāts, izmantojot patiesi precīzu MEDI kompresiju, kas padara šīs zeķes ideālas lietošanai slodzes laikā, kā arī dod Jums iespēju ātrāk atgūties pēc slodzes.  Īpašā MEDI kompresija uzlabo asinsriti. Tai ir stimulējoša un atbalstoša iedarbība, kas kustības padara vēl precīzākas un dinamiskākas. CEP kompresijas zeķes ir lielisks palīgs, lai samazinātu ievainojumu risku un nodrošinātu lielāku stabilitāti. Īpaši tehnoloģiskā MEDI kompresija nodrošina skābekļa apmaiņu kājās vēl ātrāku. Tas nozīmē - augstāku veiktspēju un ātrāku atjaunošanos.  Šīs zeķes ir anatomiski ideāli piemērotas.  Nodrošina  lielisku mitruma un siltuma vadību un novērš tulznu veidšanos slodzes laikā.
CEP RUN 3.0 KOMPRESIJAS ZEĶU IEGUVUMI
Pirms treniņa
Izmantojot zeķes pirms treniņa, aktivizēsies jūsu kāju muskuļi, un tas ir labākais veids, lai samazinātu traumu risku.
Treniņa laikā
CEP Run 3.0 kompresijas zeķes ir izstrādātas, lai stabilizētu kāju muskuļus, uzlabotu skabekļa apmaiņu mukuļos un samazinātu kāju muskuļu sasprindzinājumu
Pēc treniņa
CEP Run 3.0 kompresijas zeķes ir produkts, kas nodrošina ātrāku muskuļu atjaunošanos pēc sacensībām vai treniņiem. Lietojot CEP Run kompresijas zeķes, asinsrites ātrums palielināsies par aptuveni 30% - paātrinās vielmaiņa un ātrāk tiks izvadīti vielmaiņas blakusprodukti. 
Kā pareizi uzvilkt zeķes?

https://www.youtube.com/watch?v=LXMYEYJs-kY