Zīmols: Science in Sport
Produkta kods: SiS BCAA PERFORM
Pieejamība: Noliktavā
24.95€

BCAA Perform ir jauns SiS produktu līnijas papildinājums, kas intensīvas slodzes laikā nodrošina optimālu atbalstu olbaltumvielu sintēzei.Produkta porcija satur 6 gramus BCAA (3 gramus leicīna, 1,5 gramus izoleicīna, 1,5 gramus valīna) proporcijā 2: 1: 1, papildus 5 gramus L-glutamīna un 1,5 gramus L-arginīna. B grupas vitamīnu komplekss palielinās ķermeņa izturību pret stresu, mazinās nogurumu, kas padara BCAA bāzes dzērienu efektīvu pirms treniņa, tā laikā un pēc tā.

 

Lietošanas norādījumi: Pudelē pievienojiet vienu porciju - trīs ēdamkarotes (15 g) pulvera uz 500 ml ūdens, cieši aizveriet vāku un samaisiet. Pēc pulvera izšķīdināšanas dzēriens ir gatavs lietošanai.

Dzēriena derīguma termiņš ir 24 stundas. Ieteicamais daudzums ir viena porcija dienā. Var lietot pirms treniņa, tā laikā vai pēc tā, kā arī atpūtas dienās dienas laikā.

 

Piemērots vegāniem

 

Sastāvdaļas: šķīstošās aminoskābes 2: 1: 1 (leicīns, izoleicīns, valīns) (40%), L-glutamīns (33%), L-arginīns (10%), dabīgs aromāts, citronskābe, emulgators (sojas lecitīns, saulespuķu lecitīns ), dabīgā krāsviela (biešu ekstrakts), saldinātājs (sukraloze), B6 ​​vitamīns, B9 vitamīns, B12 vitamīns.

 

Izcelsmes valsts - Lielbritānija.

 

Produkts ir pārbaudīts un sertificēts aģentūrā Informed Sport. Saskaņā ar protokolu aģentūra pārbauda katru Science in Sport produkta partiju, verifikācija tiek veikta saskaņā ar WADA prasībām. Informed sport sertificēts, šajā produktā nav aizliegtu vielu, ieskaitot steroīdus. Katram produktam pēc pieprasījuma izsniedzam sertifikātus.


Uzrakstīt atsauksmi

Piezīmes: HTML netiek atbalstīts!