Zīmols: Science in Sport
Produkta kods: SIS Go+ Caffeine
Pieejamība: Noliktavā
2.95€

Ogļhidrātu krājumu samazināšanās slodzes laikā ir viens no galvenajiem noguruma un sliktas veiktspējas cēloņiem. Ir zināms, ka papildu ogļhidrātu lietošana fiziskās slodzes laikā uzlabo sniegumu un palēnina noguruma parādīšanos.

Kofeīns tiek plaši izmantots sportā kā stimulants. Tiek uzskatīts, ka tam ir pozitīva ietekme uz ķermeni slodzes laikā, piemēram, palielinot enerģijas rezerves, uzlabojot reakcijas laiku un vispārējo sniegumu un pievienojot izturību. Eksperti uzskata, ka kofeīns liek muskuļu šūnām patērēt vairāk tauku nekā parasti.

SiS Go Energy + kofeīns satur 22 g ogļhidrātu un 75 mg kofeīna vienā porcijā želejas. Ideāli piemērots augstas intensitātes fiziskām aktivitātēm. Ērts lietošanā un viegli uzsūcas organismā. To lieto pirms sporta aktivitātēm vai to laikā.


Galvenās iezīmes:

 

·        75 mg kofeīna vienā želejā

·        22 grami ogļhidrātu

·        Viegli sagremojama un ātra enerģijas piegāde

·        Viegli lietojama forma, nav jānomazgā ar ūdeni


Lietošanas norādījumi: Viens gēls 30 minūtes pirms intensīvas fiziskās slodzes sākuma. Vai 1-2 želejas 20-30 minūtes pirms izturības slodzes beigām. Ne vairāk kā divas želejas dienā.


Produkts nav paredzēts bērniem līdz 16 gadu vecumam vai grūtniecēm.


Sastāvdaļas: ūdens, maltodekstrīns (no kukurūzas), želejveida līdzekļi (želāna sveķi, ksantāna sveķi), dabīgs aromāts, skābuma regulētāji (citronskābe, nātrija citrāts), konservanti (nātrija benzonāts, kālija sorbāts), saldinātājs (acesulfāms K, sukraloze), nātrija hlorīds, antioksidants (askorbīnskābe), kofeīns (150 mg).

Piemērots vegāniem, veģetāriešiem, bez laktozes, bez lipekļa, bez kviešiem, bez riekstiem, bez sojas.

Izcelsmes valsts: Lielbritānija.


SiS Go Energy + kofeīna želeja ir pārbaudīta un sertificēta Informed Sport. Saskaņā ar protokolu aģentūra pārbauda katru Science in Sport produkta partiju, verifikācija tiek veikta saskaņā ar WADA prasībām. Informed sport sertificēts, šajā produktā nav aizliegtu vielu, ieskaitot steroīdus. Katram produktam pēc pieprasījuma izsniedzam sertifikātus.