Zīmols: CEP
Produkta kods: CEP Run 3.0 Calf sleeves
Pieejamība: Noliktavā
34.95€

 

CEP RUN 3.0 KOMPRESIJAS IKRU ZEĶES (SLEEVES)

CEP Run 3.0 kompresijas ikru zeķes ir jaunākais CEP ražotāja produkts, kas sagādā lielu sportot prieku ikvienam aktīvam cilvēkam. Tas ir izstrādāts, izmantojot patiesi precīzu MEDI kompresiju, kas padara šīs zeķes ideālas lietošanai slodzes laikā, kā arī dod Jums iespēju ātrāk atgūties pēc slodzes.  Īpašā MEDI kompresija uzlabo asinsriti. Tai ir stimulējoša un atbalstoša iedarbība, kas kustības padara vēl precīzākas un dinamiskākas. CEP kompresijas ikru zeķes ir lielisks palīgs, lai samazinātu ievainojumu risku un nodrošinātu lielāku stabilitāti. Īpaši tehnoloģiskā MEDI kompresija nodrošina skābekļa apmaiņu kājās vēl ātrāku. Tas nozīmē - augstāku veiktspēju un ātrāku atjaunošanos.  Šīs ikru zeķes ir anatomiski ideāli piemērotas.  Nodrošina  lielisku mitruma un siltuma vadību un novērš tulznu veidšanos slodzes laikā.

CEP RUN 3.0 KOMPRESIJAS IKRU ZEĶU IEGUVUMI

Pirms treniņa

Izmantojot zeķes pirms treniņa, aktivizēsies jūsu kāju muskuļi, un tas ir labākais veids, lai samazinātu traumu risku.

Treniņa laikā

CEP Run 3.0 kompresijas ikru zeķes ir izstrādātas, lai stabilizētu kāju muskuļus, uzlabotu skabekļa apmaiņu mukuļos un samazinātu kāju muskuļu sasprindzinājumu

Pēc treniņa

CEP Run 3.0 kompresijas ikru zeķes ir produkts, kas nodrošina ātrāku muskuļu atjaunošanos pēc sacensībām vai treniņiem. Lietojot CEP Run kompresijas ikru zeķes, asinsrites ātrums palielināsies par aptuveni 30% - paātrinās vielmaiņa un ātrāk tiks izvadīti vielmaiņas blakusprodukti.

Uzrakstīt atsauksmi

Piezīmes: HTML netiek atbalstīts!